2-kierunkowy miernik zużycia energii elektrycznej Shelly PRO 3EM 400A WIFI
towar niedostępny
Opis
Shelly Pro 3EM 400A to profesjonalny, trójfazowy miernik zużycia energii elektrycznej, który można zamontować na szynie DIN. Urządzenie raportuje zgromadzoną energię z dokładnością 1% oraz chwilowe napięcie, prąd i moc na każdą fazę w czasie rzeczywistym. Przechowuje dane z ostatnich 60 dni z rozdzielczością co minutę dla każdej fazy, co umożliwia dokładną analizę. Co więcej, dzięki funkcji skryptowej zapewnia możliwość tworzenia zaawansowanych scenariuszy i oferuje rozszerzone opcje monitorowania.

Dane techniczne
| Rodzaj | Miernik |
| Platforma | WiFi |
| Wymagana bramka | NIE |
| Wymiary | 94 x 19 x 69 ±0,5 mm |
| Waga | 62 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 110–240 V AC |
| Pobór energii | < 3.0 W |
| Protokół Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Zasięg Wi-Fi | do 30m |
| Protokół Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10m |
| Kompatybilność | Google, Samsung SmartThing, Alexa |
| Wbudowany czujnik temperatury | TAK |
| Amperomierz (AC) | 0 - 400 A. (RMS za pomocą CT dla każdej fazy i Neutralu) |
| Woltomierz (AC) | 100 - 260 V (RMS dla każdej fazy) |
| Licznik mocy i energii | Moc czynna i pozorna, energia czynna i pozorna, współczynnik mocy, energia czynna podstawowa i energia reaktywna podstawowa |
| CPU | ESP32-D0WDQ6 |
| Pamięć Flash | 16 MB |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |