Sterownik Shelly Plus 2PM WIFI 2
towar niedostępny
Opis
Gotowy moduł umożliwiający sterowanie dwoma urządzeniami domowymi 230 V za pomocą sieci WiFi przy użyciu aplikacji na urządzenia mobilne. Może pracować również jako sterownik rolet. Jest wyposażony w dwa mierniki zużycia energii elektrycznej dla każdego kanału, a także w zabezpieczenia przed przeciążeniem i zbyt wysoką temperaturą. Urządzenie posiada złącza śrubowe do montażu przewodów. Niewielkie wymiary pozwalają na zamknięcie modułu w puszce elektrycznej. Shelly Plus 2PM może łączyć się z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi i tworzyć zaawansowany system automatyzacji.
Główne cechy Shelly Plus 2PM
- Komunikacja WiFi
- Łatwa w obsłudze aplikacja mobilna
- Możliwość sterowania dwoma urządzeniami 230 V / 10 A lub roletami z dowolnego miejsca na świecie
- Pomiar zużycia energii elektrycznej w obydwóch obwodach
- Możliwość tworzenia harmonogramów
- Funkcja skryptowania
- Zabezpieczenie przed zbyt wysokim obciążeniem i zbyt wysoką temperaturą
- Możliwość łączenia z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi
- Kompatybilność z najpopularniejszymi asystentami głosowymi
- Montaż w puszce elektrycznej
Wyprowadzenia Shelly Plus 2PM
- N - zasilanie, przewód neutralny - masa
- O1 - pierwsze wyjście napięciowe przekaźnika
- L - zasilanie 230 V biegun dodatni
- O2 - drugie wyjście napięciowe przekaźnika
- S1 - możliwość podłączenia zewnętrznego przełącznika dla wyjścia O1, drugą linię przełącznika należy podłączyć do linii fazowej oznaczonej symbolem L
- S2 - możliwość podłączenia zewnętrznego przełącznika dla wyjścia O2, drugą linię przełącznika należy podłączyć do linii fazowej, oznaczonej symbolem L
Dane techniczne
| Rodzaj | Sterownik |
| Platforma | WiFi |
| Wymagana bramka | NIE |
| Wymiary | 37 × 42 × 16 mm |
| Waga | 27 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 110–240 V AC / 24–30 V prądu stałego |
| Pobór energii | < 1.2 W |
| Napięcie przełącznika AC | 240 V |
| Max. prąd przełącznika AC | 16 A |
| Max. prąd przełącznika DC | 10 A |
| Pasmo RF | 2400 - 2495 MHz |
| Protokół Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Zasięg Wi-Fi | do 30m |
| Protokół Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10m |
| Kompatybilność | Google, Samsung SmartThing, Alexa |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |