Sterownik Shelly Qubino Wave i4
towar niedostępny
Opis
Sterownik Shelly Qubino Wave i4 to niezawodne rozwiązanie do automatyzacji domu, zapewniające wszechstronne możliwości konfiguracji i łatwą integrację z istniejącymi systemami. Zaawansowany moduł z 4 wejściami cyfrowymi pozwala na wygodną kontrolę nad urządzeniami w Twoim domu za pomocą sieci Z-Wave. Dzięki możliwości konfiguracji jako przełącznik lub przycisk można łatwo aktywować różne sceny i funkcje w domu, zapewniając użytkownikom nie tylko wygodę, ale i oszczędność energii. Co więcej, zgodność z protokołem Z-Wave® sprawia, że bez trudu można go zintegrować z różnymi bramkami i systemami smart home.
Cechy sterownika
-
Wave i4 to urządzenie odczytujące dane wejściowe (nie zawiera przekaźników)
-
Ręczne sterowanie innymi urządzeniami Z-Wave (np. za pomocą przełącznika wieloprzyciskowego)
-
Multi-klik – aktywacja do 12 akcji
-
Bardzo niskie zużycie energii: < 0,2 W
-
Pasmo częstotliwości Z-Wave: 868,4 MHz (kraje CEPT)
-
Najnowsza technologia: seria Z-Wave 800
-
Automatyczne ustawianie za pomocą SmartStart
-
Uwierzytelnianie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa
-
Aktualizacje oprogramowania sprzętowego przez sieć bezprzewodową
-
Współpracuje z bramkami z certyfikatem Z-Wave i ponad 4000 urządzeń Z-Wave
-
*Brama (inteligentny hub) nie jest dołączona. Brama (inteligentny hub) jest wymagana do konfiguracji urządzenia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sterownik |
| Platforma | Z-Wave |
| Wymagana bramka | TAK |
| Wymiary | 37 × 42 × 16 mm |
| Waga | 17g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Zasilanie | 110–240 V AC |
| Pobór energii | < 0.2 W |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |