1-kanałowy przekaźnik na szynę DIN Shelly Pro 1PM WIFI
towar niedostępny
Opis
1-kanałowy przekaźnik na szynę DIN Shelly Pro 1PM WiFi/LAN to zaawansowane urządzenie, które umożliwia inteligentne zarządzanie energią w domu lub biurze. Dzięki wbudowanemu miernikowi mocy, jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania i kontroli zużycia energii urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie czy sprzęt AGD.
To innowacyjne urządzenie nadaje się zarówno do automatyki domowej, jak i budowlanej, dzięki obsłudze WiFi, LAN oraz Bluetooth. Integruje się z popularnymi asystentami, takimi jak Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa, co umożliwia wygodne sterowanie urządzeniami za pomocą głosu. Wspiera również zaawansowane scenariusze automatyzacji oparte na przeróżnych zdarzeniach, takich jak np. zmiana pogody.
Zaawansowane funkcje Shelly Pro 1PM pozwalają na:
- Precyzyjne monitorowanie zużycia energii
- Zdalne sterowanie urządzeniami o maksymalnym obciążeniu do 16 A
- Kontrolowanie ogrzewania podłogowego oraz innych urządzeń
- Umożliwienie automatyzacji w systemach domowych
Specyfikacje techniczne:
- Model: SPSW-201PE16EU
- Napięcie zasilania AC: 110 - 240 V
- Maksymalne napięcie przełączania AC: 240 V
- Maksymalny prąd przełączania AC: 16 A
- Zasięg Wi-Fi: Do 30 m wewnątrz budynku, do 50 m na zewnątrz
- Zasięg Bluetooth: Do 10 m wewnątrz budynku, do 30 m na zewnątrz
- Wymiary: 94 x 19 x 69 mm
- Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
- Zakres temperatury pracy: -20°C do 40°C
Wybierz Shelly Pro 1PM i odkryj nowy wymiar efektywnej automatyzacji w swoim domowym lub biurowym otoczeniu.

Dane techniczne
| Rodzaj | Przekaźnik |
| Platforma | WiFi |
| Wymagana bramka | NIE |
| Wymiary | 94 x 19 x 69 mm |
| Waga | 76 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 110–240 V AC |
| Pobór energii | < 3.0 W |
| Napięcie przełącznika AC | 240 V |
| Max. prąd przełącznika AC | 16 A |
| Protokół Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Zasięg Wi-Fi | do 30m |
| Protokół Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10m |
| Kompatybilność | Google, Samsung SmartThing, Alexa |
| Wbudowany czujnik temperatury | TAK |
| Amperomierz (AC) | TAK |
| Woltomierz (AC) | TAK |
| CPU | ESP32-D0WDQ6 |
| Pamięć Flash | 8 MB |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |