4-kanałowy przekaźnik z pomiarem mocy Shelly Pro 4PM WIFI
towar niedostępny
Opis
4-kanałowy przekaźnik na szynę DIN Shelly Pro 4PM V1 WIFI to innowacyjne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o nowoczesnej automatyzacji budynkowej. Dzięki łatwemu montażowi na standardowej szynie DIN, jest idealnym wyborem do zastosowania w różnorodnych budynkach, w tym domach, biurach, sklepach oraz obiektach przemysłowych.
Ten zaawansowany przekaźnik umożliwia sterowanie czterema urządzeniami zasilanymi napięciem 230 V, oferując maksymalne obciążenie 16 A na kanał oraz łączne 40 A. Cechą wyróżniającą model Shelly Pro 4PM jest wbudowany pomiar mocy, który pozwala na bieżące monitorowanie zużycia energii każdego podłączonego urządzenia. Dzięki temu użytkownicy mogą efektywnie optymalizować koszty energii elektrycznej.
Kluczowe cechy produktu:
- Producent: Shelly
- Model: SPSW-004PE16EU
- Napięcie zasilania AC: 110 - 240 V
- Zużycie energii: < 4 W
- Maksymalne napięcie przełączania AC: 240 V
- Maksymalny prąd przełączania AC: 16 A na kanał, 40 A łącznie
- Woltomierz (AC): Tak
- Amperomierz (AC): Tak
- Wewnętrzny czujnik temperatury: Tak

Dane techniczne
| Rodzaj | Przekaźnik |
| Platforma | WiFi |
| Wymagana bramka | NIE |
| Wymiary | 96 x 53 x 59 mm |
| Waga | 190 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 110–240 V AC |
| Pobór energii | < 4.0 W |
| Napięcie przełącznika AC | 240 V |
| Max. prąd przełącznika AC | 16 A na kanał, 40 A łącznie |
| Protokół Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Zasięg Wi-Fi | do 30m |
| Protokół Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10m |
| Kompatybilność | Google, Samsung SmartThing, Alexa |
| Wbudowany czujnik temperatury | TAK |
| Amperomierz (AC) | TAK |
| Woltomierz (AC) | TAK |
| Licznik mocy i energii | TAK |
| CPU | ESP32-D0WDQ6 |
| Pamięć Flash | 8 MB |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |