Czujka kurtynowa ACD-220 ABAX 2
towar niedostępny
Opis
ACD-220 to bezprzewodowa kurtynowa czujka ruchu. ACD-220 przeznaczona jest do użytku wewnętrznego. Urządzenie pracuje w ramach dwukierunkowego systemu bezprzewodowego ABAX 2.
Urządzenie obsługiwane jest przez:
- kontroler ACU-220/ACU-280
- retransmiter ARU-200
ACD-220 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych: białym (ACD-220), brązowym (ACD-220 BR) oraz ciemnoszarym (ACD-220 DG).
- detekcja ruchu przy pomocy pasywnego czujnika podczerwieni (PIR)
- regulowana czułość detekcji ruchu
- cyfrowy algorytm detekcji ruchu
- cyfrowa kompensacja temperatury
- soczewka zaprojektowana specjalnie dla czujek kurtynowych małego zasięgu SATEL
- szyfrowana dwukierunkowa komunikacja radiowa w paśmie częstotliwości 868 MHz (standard AES)
- dywersyfikacja kanałów transmisji – 4 kanały umożliwiające automatyczny wybór tego, który pozwoli na transmisję bez interferencji z innymi sygnałami w paśmie częstotliwości 868 MHz
- zdalna aktualizacja oprogramowania czujki
- zdalne konfigurowanie
- wbudowany czujnik temperatury (pomiar temperatury w zakresie od -10°C do +55°C)
- dioda LED do sygnalizacji
- nadzór układu detekcji ruchu
- opcja „ECO” umożliwiająca wydłużenie czasu pracy na baterii
- kontrola stanu baterii
- ochrona sabotażowa przed otwarciem obudowy i przed oderwaniem od podłoża
Dane techniczne
| Klasa środowiskowa wg EN50130-5 | II |
| Obszar detekcji | 5 m x 1 m, 15° |
| Pomiar temperatur w zakresie | -10°C...+55°C |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym) dla ACU-280 | do 1200m |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym) dla ACU-220 | do 2000m |
| Czas rozruchu | 5 [s] |
| Dokładność pomiaru temperatury | ±1°C |
| Normy | EN 50130-4, EN 50130-5 |
| Oczekiwany czas pracy baterii (w latach) | do 2 |
| Wymiary | 20x102x25 [mm] |
| Pobór prądu w stanie gotowości | 70 [µA] |
| Bateria | CR123A 3 V |
| Pasmo częstotliwości pracy | 868.0÷ 868.6 [MHz] |
| Maksymalna wilgotność | 93±3% |
| Masa | 43 [g] |
| Maksymalny pobór prądu | 15 [mA] |
| Zakres temperatur pracy | -10°C...+55°C |
| Wykrywalna prędkość ruchu | 0.3 - 1 [m/s] |