Gniazdko Shelly Plug S MTR Gen3 WIFI (białe)
towar niedostępny
Opis
Shelly Plug S MTR Gen3 to jedno z pierwszych urządzeń Shelly obsługujących technologię Matter.
Shelly Plug S MTR Gen3 to inteligentna wtyczka/gniazdo z pomiarem mocy i zabezpieczeniem przed przegrzaniem, które umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi za pomocą telefonu komórkowego, tabletu, komputera lub systemu automatyki domowej. Może działać samodzielnie w lokalnej sieci Wi-Fi lub może być również obsługiwane za pośrednictwem usług automatyki domowej w chmurze.
Dostęp do urządzenia Shelly Plug S MTR Gen3, jego konfigurację i monitorowanie można uzyskać zdalnie z dowolnego miejsca, w którym użytkownik ma dostęp do Internetu, pod warunkiem, że urządzenie jest podłączone do routera Wi-Fi i Internetu.
Urządzenie ma wbudowany interfejs sieciowy, za pomocą którego można monitorować i kontrolować urządzenie, a także zmieniać jego ustawienia.
Główne cechy Shelly Plug S MTR Gen3
-
Wsparcie technologii MATTER
-
Inteligentna wtyczka Wi-Fi nowej generacji z wielokolorowym wskaźnikiem LED
-
Skrypty (obsługiwane tylko, gdy Matter nie jest włączony)
-
Wzmacniacz zasięgu Wi-Fi
-
Brama BLE
-
Pomiar mocy
-
Harmonogramy
-
Szeroka kompatybilność z systemami automatyki domowej innych firm
-
Działania lokalne
-
Obsługa aplikacji Shelly Cloud/Shelly Smart Control (opcjonalnie)
-
Komponenty wirtualne
Przykłady zastosowań
-
Bezproblemowe użytkowanie i integracja z innymi urządzeniami Matter
-
Używaj z urządzeniami Apple (za pośrednictwem Matter)
-
Używaj go jako kolorowej lampki nocnej:
Tryb nocny z ustawieniami niestandardowymi
Po włączeniu trybu nocnego zmniejsza się jasność wskaźnika LED Twojego Shelly Plug S MTR Gen3 w godzinach nocnych, dzięki czemu możesz cieszyć się niezakłóconym snem. -
Koniec z zapomnianymi urządzeniami:
Monitoruj i kontroluj wszystkie podłączone urządzenia za pomocą kilku kliknięć na telefonie. Dzięki zintegrowanemu timerowi odliczającemu i lokalnie zapisanym harmonogramom, Shelly Plug S MTR Gen3 może automatycznie wyłączyć każde zapomniane urządzenie po godzinie, aby oszczędzać energię.
Przykład: żelazko, mniejsze piekarniki, ogrzewanie grzejników elektrycznych -
Unikaj marnowania energii, automatyzując urządzenia elektryczne:
Zautomatyzuj urządzenia w biurze, które nie są używane w nocy lub w weekend, po prostu dodając Shelly Plug S MTR Gen3. Teraz możesz ustawić inteligentne harmonogramy, które wyłączą zasilanie wszystkich nieużywanych urządzeń elektrycznych między 19:00 a 7:00 rano w dni robocze i między 19:00 w piątek a 7:00 rano w poniedziałek. W ten sposób zmniejszysz zużycie energii przez te urządzenia o połowę, co przełoży się na znaczną optymalizację miesięcznych kosztów energii.
Przykład: Używając harmonogramów, zautomatyzuj mniejsze piekarniki, ogrzewanie grzejnikami elektrycznymi, promiennikami podczerwieni -
Oczyszczacz powietrza, który śledzi warunki powietrza:
Jeśli mieszkasz w dużym mieście, powietrze może być dość zanieczyszczone, szczególnie jesienią i zimą. Dzięki funkcjonalnościom skryptowym Shelly Plug S MTR Gen3 możesz wyodrębnić dane bezpośrednio z kontroli zanieczyszczenia powietrza i ustawić swój stary oczyszczacz powietrza w domu tak, aby włączał się, gdy poziom zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz wzrośnie.
Przykład: Używając skryptów możesz zautomatyzować urządzenie oczyszczające powietrze i włączać je/wyłączać na podstawie danych stron trzecich. -
Lekko przyciemnione światło nocne dla wygody dzieci:
Teraz możesz ustawić kolor i poziom świecenia wskaźnika LED Shelly Plug S MTR Gen3 i używać go jako delikatnego światła w pokoju dziecięcym w nocy.
Dane techniczne
| Rodzaj | Gniazdko |
| Kompatybilne wtyczki | CEE 7/2, CEE 7/4 (Typ F / Schuko), CEE 7/7, CEE 7/16 (Typ C) lub CEE 7/17 |
| Kompatybilne gniazdka | CEE 7/1, CEE 7/3 (Typ F / Schuko) lub CEE 7/5 (Typ E) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Platforma | WiFi |
| Wymagana bramka | NIE |
| Dodatkowa platforma | Matter (wymagana bramka) |
| Wymiary | 44 × 44 × 70 mm |
| Waga | 60 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 220–230 V AC |
| Maks. napięcie impulsowe | 2500 V |
| Maks. napięcie przełączania | 230 V AC |
| Maks. prąd przełączania | 12 A |
| Maksymalna moc | 2500 W (rezystancyjna) |
| Pobór energii | < 1.0 W |
| Pasmo RF | 2401 - 2495 MHz |
| Protokół Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Zasięg Wi-Fi | do 30m (wewnątrz), do 50m (na zewnątrz) |
| Protokół Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10m (wewnątrz), do 30m (na zewnątrz) |
| Kompatybilność | Google, Samsung SmartThing, Alexa |
| Wbudowany czujnik temperatury | TAK |
| Amperomierz (AC) | TAK |
| Woltomierz (AC) | TAK |
| Licznik mocy i energii | TAK |
| CPU | ESP-Shelly-C38F |
| Pamięć Flash | 8MB |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |