Kabel FO wewnętrzny MM 62.5/125 I-V(ZN)H MiniBreakout (1m)
towar niedostępny
Opis
- ułożyć w ziemi, przy czym zalecane jest stosowanie rur osłonowych
- ułożyć na dachu budynku (powłoka odporna na UV)
- prowadzić napowietrznie (zalecane jest wykorzystanie linki nośnej dla odległości większej niż 10m)
Cechy:
- kabel zewnętrzny, wysoce odporny na UV
- możliwość układania w kanalizacji teletechnicznej oraz bezpośrednio w ziemi
- łatwy w zaciąganiu - powłoka zapewnia dobry poślizg
- wysoka odporność na rozciąganie - 3000 N
- tuba centralna 2,8 mm wypełniona żelem
- 8 włókien jednomodowych G.652D 9/125 μm
- szklane włókna wzmacniające kabel i zapewniające podstawową ochronę antygryzoniową
- powłoka LLDPE (niskociśnieniowy liniowy polietylen)
- włókna w powłoce o średnicy 250 μm
- klasa CPR: Fca
Dane techniczne
| Symbol kabla | I-B(ZN)BH |
| Typ kabla | Wewnętrzny |
| Ilość włókien | do 144 |
| Typ włókna | SM (jednomodowe) |
| Standard włókna | G.652D |
| Średnica włókna | 250 μm |
| Odporność przeciw wilgociowa | TAK |
| Ochrona antygryzoniowa | TAK |
| Materiał powłoki zewnętrznej | LLDPE |
| Wzmocnienie | Włókna szklane |
| Średnica zewnętrzna | 6.7 [mm] |
| Maksymalna siła naciągu dynamiczna | 3000 [N] |
| Maksymalna siła naciągu statyczna | 1000 [N] |
| Min. promień gięcia statyczny | 67 [mm] |
| Min. promień gięcia podczas instalacji | 134 [mm] |
| Zakres temperatur pracy | -30...70 °C |
| Zakres temperatur instalacji | -15...70 °C |
| Zakres temperatur przechowywania | -40...60 °C |
| Masa kabla | 40 [kg/km] |
| Waga zestawu (kabel + bęben) | 8.5 kg |