Podwójny sterownik z pomiarem mocy Shelly Pro Dual Cover PM WIFI
towar niedostępny
Opis
Podwójny sterownik na szynę DIN Shelly Pro Dual Cover PM WIFI to nowoczesne rozwiązanie w zakresie inteligentnego zarządzania osłonami oraz innymi urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu lub biurze. Dzięki zaawansowanej technologii, ten kontroler oferuje szereg funkcji, które znacznie ułatwiają codzienne życie.
Główne cechy produktu:
- Inteligentna kontrola - Pomaga w zarządzaniu okiennicami, zasłonami, markizami oraz bramami.
- Maksymalne obciążenie - Obsługuje do 16A na pojedynczy kanał, co zapewnia dużą moc do różnorodnych zastosowań.
- Precyzyjny pomiar mocy - Wbudowane mierniki mocy umożliwiają dokładne monitorowanie zużycia energii dla każdego urządzenia osobno.
- Możliwości automatyzacji - Twórz niestandardowe automatyzacje w oparciu o zdarzenia, prognozy pogody i inne czynniki, aby dostosować działanie do swoich potrzeb.
- Łatwy montaż - Zaprojektowany z myślą o łatwym montażu na szynie DIN.
Dane techniczne:
- Model: SPSH-002PE16EU
- Napięcie zasilania: AC 110 - 240 V
- Zużycie energii: < 3 W
- Maksymalne napięcie przełączania: 240 V AC
- Maksymalny prąd przełączania: 16 A na wyjście
- Wymiary: 96 x 53 x 59 ±0.02 mm
- Waga: 150 g
- Montaż: Szyna DIN
- Protokół Wi-Fi: 802.11 b/g/n
- Zasięg Wi-Fi: do 30 m wewnątrz i 50 m na zewnątrz
- Protokół Bluetooth: 4.2
- Zasięg Bluetooth: do 10 m wewnątrz i 30 m na zewnątrz
- Temperatura otoczenia: -20°C do 40°C
- Wilgotność: 30% do 70% RH
- Maksymalna wysokość: 2000 m

Dane techniczne
| Rodzaj | Sterownik |
| Platforma | WiFi |
| Wymagana bramka | NIE |
| Wymiary | 96 x 53 x 59 mm |
| Waga | 150 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 110–240 V AC |
| Pobór energii | < 3.0 W |
| Napięcie przełącznika AC | 240 V |
| Max. prąd przełącznika AC | 16 A na wyjście |
| Protokół Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Zasięg Wi-Fi | do 30m |
| Protokół Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg Bluetooth | do 10m |
| Kompatybilność | Google, Samsung SmartThing, Alexa |
| Wbudowany czujnik temperatury | TAK |
| Amperomierz (AC) | TAK |
| Woltomierz (AC) | TAK |
| Licznik mocy i energii | TAK |
| CPU | ESP32-D0WDQ6 |
| Pamięć Flash | 8 MB |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |