Switch L2 JetStream 24xGE + 4xSFP Omada SDN
towar niedostępny
Opis
Cechy:
- Możliwość korzystania z Omada SDN: Platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu.
- Scentralizowane zarządzanie: Zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.
- Statyczny Routing: Umożliwia kierowanie ruchem sieciowych dla efektywnego wykorzystania zasobów sieciowych
- Silne strategie zabezpieczeń: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication
- Optymalizacja aplikacji Głosowych i Wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping.
- Zarządzanie: Web, CLI (Port konsolowy, Telnet, SSH), SNMP, RMON i Dual Image dają duże możliwości zarządzania
Duża niezawodność:
- Dostępne protokoły: STP/RSTP/MSTP zapewniają stabilność działania sieci,
-
Protokół LACP umożliwia poszerzenie pasma transmisji i równoważenie ruchu sieciowego we wszystkich zagregowanych portach.
Poprawa wydajności i dostępu do sieci
- Wykorzystywanie listy kontroli ACL uniemożliwia dostęp niektórych zasobów sieci (dla określonych adresów MAC, IP oraz portów TCP/UDP),
- Wykorzystanie protokołu 802.1p oraz określenie priorytetów przesyłu danych dla portów zapewnia płynną transmisję danych multimedialnych,
- Protokół IGMP snooping pozwala na kontrolę transmisji pakietów multicast,
- Ułatwiona diagnostyka sieci dzięki funkcji port mirroring
Prosta kontrola bezpieczeństwa sieci:
- Wsparcie mechanizmów DHCP Snooping, IP Source Guard,
- Centralne zarządzanie i uwierzytelnianie IEEE 802.1x Port-based,
- Poprawa bezpieczeństwa sieci dzięki wykorzystywaniu protokołów GARP/GVRP dla obszernych sieci wirtualnych działających w oparciu o standard 802.1Q VLAN,
- Funkcja Guest VLAN umożliwia dostęp do określonych zasobów zgłaszającym się nieautoryzowanym systemom,
- Dla zabezpieczenia sieci Ethernet przed atakami z zewnątrz, przełącznik wspiera standardy protokołów komunikacyjnych SSH, SSL zapewniające bezpieczeństwo przesyłanych danych.
Różne sposoby zarządzania i konfiguracji systemu:
-
Zarządzanie SNMP v1/v2/v3 przy wsparciu 4 grup RMON (1/2/3/9). Dla maksymalnej wydajności sieci wprowadzono możliwość ustawienia "pułapek" i przekazywania informacji o nieoczekiwanych zdarzeniach.
- Dogodny wybór zarządzania: interfejs wiersza poleceń (CLI), sesje telnet lub zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową.
- Rozwiązywanie problemów transmisji ułatwia narzędzie VCT.
Dane techniczne
| Porty RJ45 10/100/1000 | 24 |
| Sloty SFP | 4 |
| Inne porty | 1 Port konsolowy RJ45 / 1 Port konsolowy Micro-USB |
| Bezwentylatorowy | TAK |
| Zasilanie | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W) | 440 × 180 × 44 [mm] |
| Montaż | Możliwość montażu w szafie rack |
| Maksymalne zużycie energii | 19.22 W (110 V/60 Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 65.58 [BTU/hr] (110 V/60 Hz) |
| Przepustowość | 56 [Gb/s] |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41.66 [Mp/s] |
| Tablica MAC adresów | 8K |
| Ramki Jumbo | 9 KB |
| PoE | NIE |