Switch L2+ JetStream 24xGE + 4xSFP+ Omada SDN
towar niedostępny
Opis
Cechy:
- błyskawiczna łączność 10G: 4× sloty SFP+ 10 Gbit/s zapewniają wysoką przepustowość i możliwości przełączania,
- 24 porty Gigabit Ethernet,
- możliwość korzystania z Omada SDN: platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu,
- scentralizowane zarządzanie: zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada,
- statyczny routing: umożliwia kierowanie ruchem sieciowych dla efektywnego wykorzystania zasobów sieciowych,
- silne strategie zabezpieczeń: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication ,
- sptymalizacja aplikacji głosowych i wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping,
- zarządzanie: Web, CLI (Port konsolowy, Telnet, SSH), SNMP, RMON i Dual Image dają duże możliwości zarządzania.
Duża niezawodność:
- dostępne protokoły: STP/RSTP/MSTP zapewniają stabilność działania sieci,
- protokół LACP umożliwia poszerzenie pasma transmisji i równoważenie ruchu sieciowego we wszystkich zagregowanych portach.
Poprawa wydajności i dostępu do sieci
- wykorzystywanie listy kontroli ACL uniemożliwia dostęp do niektórych zasobów sieci (dla określonych adresów MAC, IP oraz portów TCP/UDP),
- wykorzystanie protokołu 802.1p oraz określenie priorytetów przesyłu danych dla portów zapewnia płynną transmisję danych multimedialnych,
- protokół IGMP snooping pozwala na kontrolę transmisji pakietów multicast,
- ułatwiona diagnostyka sieci dzięki funkcji port mirroring.
Prosta kontrola bezpieczeństwa sieci:
- wsparcie mechanizmów DHCP Snooping, IP Source Guard,
- centralne zarządzanie i uwierzytelnianie IEEE 802.1x port-based,
- poprawa bezpieczeństwa sieci dzięki wykorzystywaniu protokołów GARP/GVRP dla obszernych sieci wirtualnych działających w oparciu o standard 802.1Q VLAN,
- funkcja Guest VLAN umożliwia dostęp do określonych zasobów zgłaszającym się nieautoryzowanym systemom,
- da zabezpieczenia sieci Ethernet przed atakami z zewnątrz, przełącznik wspiera standardy protokołów komunikacyjnych SSH, SSL zapewniające bezpieczeństwo przesyłanych danych.
Różne sposoby zarządzania i konfiguracji systemu:
-
zarządzanie SNMP v1/v2/v3 przy wsparciu 4 grup RMON (1/2/3/9); dla maksymalnej wydajności sieci wprowadzono możliwość ustawienia "pułapek" i przekazywania informacji o nieoczekiwanych zdarzeniach,
- dogodny wybór zarządzania: interfejs wiersza poleceń (CLI), sesje telnet lub zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową,
- rozwiązywanie problemów transmisji ułatwia narzędzie VCT.
Dane techniczne
| Porty RJ45 10/100/1000 | 24 |
| Sloty SFP | 4 |
| Inne porty | 1 Port konsolowy RJ45 / 1 Port konsolowy Micro-USB |
| Bezwentylatorowy | TAK |
| Zasilanie | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Wymiary (S x G x W) | 440 × 180 × 44 [mm] |
| Montaż | Możliwość montażu w szafie rack |
| Maksymalne zużycie energii | 23.6 W (110 V/60 Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 80.35 [BTU/hr] (110 V/60 Hz) |
| Przepustowość | 128 [Gb/s] |
| Szybkość przekierowań pakietów | 95.23 [Mp/s] |
| Tablica MAC adresów | 16K |
| Ramki Jumbo | 9 KB |
| PoE | NIE |