Transformator do Pro 3EM Shelly 120A
towar niedostępny
Opis
Transformator Shelly 120A do miernika zużycia energii elektrycznej Pro 3EM umożliwia dokładne i bezpieczne pomiary wysokich wartości natężenia prądu, przekształcając je na takie, które są mniejsze i standardowe. Dzięki temu można precyzyjnie śledzić pobór w instalacjach o dużym obciążeniu. Ponadto kabel o długości 60 cm zapewnia elastyczność montażu urządzenia w różnych warunkach.

Dane techniczne
| Rodzaj | Transformator |
| Kolor | Biały |
| Długość kabla | 60 cm |
| Temperatura pracy | 0°C do 40°C |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |