Dodatkowy adapter czujnika Shelly Plus Add-on
towar niedostępny
Opis
Dodatkowy adapter czujnika Shelly Plus Add-on
Shelly Plus Add-on to interfejs czujnika, który otwiera zupełnie nowe możliwości w świecie automatyzacji domowej. Ten izolowany galwanicznie interfejs został stworzony specjalnie z myślą o urządzeniach Shelly Plus, aby dostarczyć pełną kontrolę i elastyczność w zarządzaniu inteligentnym domem.
Kompatybilność i niewielkie rozmiary
Dodatek Shelly Plus Add-on jest doskonale kompatybilny z wieloma urządzeniami Shelly Plus, takimi jak Shelly Plus 1 / 1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4 / i4DC. Dzięki niemu można jeszcze bardziej rozbudować instalację i kontrolować różnorodne urządzenia w domu.
Główne cechy Shelly Plus Add-on
-
Można stosować maksymalnie z pięcioma czujnikami DS18B20 lub jednym czujnikiem DHT22
-
Posiada wejście analogowe i cyfrowe
-
DS18B20 - Czujnik temperatury (do 5);
-
Czujnik DHT22 - można monitorować temperaturę i wilgotność
Dane techniczne
| Rodzaj | Add-On |
| Wymagana bramka | NIE |
| Wymiary | 37 × 42 × 16 mm |
| Waga | 105 g |
| Temperatura pracy | -20°C do 40°C |
| Wilgotność | 30% do 70% |
| Max. wysokość | 2000 m |
| Zasilanie | 3.3 V DC |
| Pobór energii | < 0.5 W |
| Kompatybilność | Shelly Plus 1 / 1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4 / i4DC |
| Sposób montażu | Poprzez zastrzeżony interfejs szeregowy Shelly, aby połączyć się z urządzeniem kompatybilnym z Shelly |
| Pasmo RF LoRa | EU868 (US915 i AU915-928 obsługiwane wkrótce) |
| Maksymalna moc RF LoRa | < 14 dBm |
| Zasięg LoRa | do 5000m (w zależności od warunków) |
| Kompatybilne urządzenia (LoRa) | Shelly 1 Gen3, Shelly 1PM Gen3, Shelly 2PM Gen3, Shelly EM Gen3, Shelly Dimmer 0/1-10V PM Gen3, Shelly DALI Dimmer Gen3, Shelly 1 Gen4, Shelly 1PM Gen4, Shelly 2PM Gen4 |